Clubblad

HOOFDREDACTIE

Rob Klunder / Eric Klein Swormink redactie.clubblad@voorwaartstwello.nl

 

CORRESPONDENTEN

Centraal Bestuur: Eric Klein Swormink e.kleinswormink@gmail.com

Voetbal: Rob Klunder redactie.clubblad@voorwaartstwello.nl

Handbal: Carlijn Keizer carlijnkeizer@hotmail.com

Volleybal: Olaf Bevers voorzitter.volleybal@voorwaartstwello.nl

Gymnastiek: Marian Bonhof bonhofm@gmail.com

Ontspanningscommissie: Barbera Leerkes  barberaleerkes@hotmail.com

Toneel: Marcel Nijendijk marcelnijendijk@hotmail.com

 

REDACTIEADRES

E-mail adres van de correspondent of redactie.clubblad@voorwaartstwello.nl

 

DEADLINES seizoen 2016-2017
- 3 oktober 2016 deadline; verschijning 17 oktober
- 28 november 2016 deadline; verschijning 12 december
- 30 januari 2017 deadline; verschijning 13 februari
- 3 april 2017; verschijning 18 april (is dinsdag ivm pasen)
- 8mei 2017???? speciale uitgave

(data onder voorbehoud van mogelijke wijzigingen).

LAY OUT en DRUK

Brein Reclame voorwaarts@breinreclame.nl

 

DISTRIBUTIE

Jan Logtenberg j.logtenberg48@chello.nl

 

OPLAGE

1500 stuks

 

De redactie heeft het recht kopij niet te plaatsen of de kopij inhoudelijk te wijzigen.