Clubblad

HOOFDREDACTIE

Rob Klunder / Eric Klein Swormink redactie.clubblad@voorwaartstwello.nl

 

CORRESPONDENTEN

Centraal Bestuur: Eric Klein Swormink e.kleinswormink@gmail.com

Voetbal: Rob Klunder redactie.clubblad@voorwaartstwello.nl

Handbal: Carlijn Keizer carlijnkeizer@hotmail.com

Volleybal: Olaf Bevers voorzitter.volleybal@voorwaartstwello.nl

Gymnastiek: Marian Bonhof bonhofm@gmail.com

Ontspanningscommissie: Barbera Leerkes  barberaleerkes@hotmail.com

Toneel: Marcel Nijendijk marcelnijendijk@hotmail.com

REDACTIEADRES
E-mail adres van de correspondent of redactie.clubblad@voorwaartstwello.nl

DEADLINES seizoen 2017-2018
1) maandag 16 oktober verspreiding BULLETIN (deadline aanleveren kopij woensdag 4 oktober)
2) maandag 27 november verspreiding CLUBBLAD (deadline aanleveren kopij woensdag 15 november)
3) maandag 19 maart verspreiding CLUBBLAD (deadline aanleveren kopij woensdag 7 maart)
4) maandag 7 mei verspreiding BULLETIN (deadline aanleveren kopij woensdag 25 april)


LAY OUT en DRUK
Brein Reclame voorwaarts@breinreclame.nl

DISTRIBUTIE
Jan Logtenberg j.logtenberg48@chello.nl

OPLAGE
1500 stuks

De redactie heeft het recht kopij niet te plaatsen of de kopij inhoudelijk te wijzigen.