Nieuws

9 december 2023

Lees de verhalen van onze vrijwilligers

Voorwaarts zijn we samen.

Vrijwilligers zijn goud waard. Ze zorgen er voor dat onze vereniging blijft draaien. We hebben bij Voorwaarts ruim 350 actieve vrijwilligers. Dat is 15%! Daar staan we lang niet altijd bij stil. De laatste jaren is het steeds moeilijker om vrijwilligers te krijgen en te houden. We willen immers allemaal blijven sporten, elkaar ontmoeten en de contributies betaalbaar houden. Daarom is van belang dat iedereen íets doet.

Iedereen doet íets! Jij ook?

Elke taak, groot of klein is er één.
Kom met ons in gesprek wat jij kunt betekenen.

Ontmoet onze vrijwilligers

Wat drijft Djon en Kim en anderen om zich in hun vrije tijd in te zetten voor onze mooie omnivereniging?
Op de nieuwe website voorwaartsvrijwilligers.nl lees je verhalen van onze vrijwilligers.

Gerelateerd Nieuws

Hoofdsponsors

Sport legt in ons de basis voor het leven van kinds af aan