Nieuws

15 februari 2023

Uitnodiging Dank Je Wel Avond vrijdag 31 maart

Uitnodiging voor alle vrijwilligers

We steken niet onder stoelen of banken dat we heel blij zijn met onze vrijwilligers, want zonder vrijwilligers kan onze club niet bestaan! Daarom is het weer de hoogste tijd voor een gezellige Dank Je Wel Avond. Om jou te bedanken voor je inzet van het afgelopen jaar, nodigen we alle vrijwilligers van 18 jaar en ouder uit op:

Vrijdag 31 maart 2023
20.30 tot 00.30 uur
Kantine Kerklaan

Wij zorgen voor een drankje, hapje, muziek (DJ) en natuurlijk heel veel plezier! En als je het leuk vindt, mag je je partner meenemen. Ook de bestuurskamers zijn open voor de mensen die gezellig een praatje willen maken in een rustige(re) ruimte.

Aanmelden

De organisatie vraagt je aan te melden via onderstaand formulier. Dit kan tot uiterlijk 17 maart 2023.

Wees welkom!
Namens het Algemeen Bestuur en de organisatie die in handen ligt van de kantinecommissie.

Gerelateerd Nieuws

Hoofdsponsors

Sport legt in ons de basis voor het leven van kinds af aan