31 mei 2026
Voorwaarts zijn we samen. Laat je horen op 17 juni.
Voorwaarts staat op een belangrijk moment in haar ontwikkeling. De keuzes die we nu maken, bepalen hoe onze vereniging er over vijf, tien of misschien wel twintig jaar uitziet. Niet alleen voor onszelf, maar juist ook voor onze kinderen en toekomstige generaties sporters.
Ons sportcomplex aan De Laene moet klaar zijn voor de toekomst. Onze sporten ontwikkelen zich. De behoefte van leden verandert. En ook de rol van Voorwaarts binnen Twello wordt steeds groter. Daarom moeten we als vereniging de komende periode belangrijke keuzes maken over onze accommodatie, sportmogelijkheden, samenwerkingen en onze maatschappelijke rol.
Dat zijn keuzes die iedereen raken. Daarom vinden we het belangrijk dat niet alleen het bestuur, maar juist ook onze leden en ouders meedenken over de toekomst van Voorwaarts.
Welke toekomst zie jij voor Voorwaarts?
De afgelopen tijd zijn al veel ideeën voorbijgekomen. Ideeën die aansluiten op behoeften die we horen binnen onze omnivereniging en in onze omgeving. Denk bijvoorbeeld aan:
- krachttraining en herstelmogelijkheden voor alle leden van Voorwaarts op onze eigen accommodatie;
- multifunctioneel gebruik van ruimtes voor gymnastiek, beweegactiviteiten en ontmoeting;
- extra sport- en beweegmogelijkheden voor jong en oud;
- meer samenwerking tussen sporten, generaties en organisaties in de buurt;
- een sportpark dat niet alleen vandaag werkt, maar ook over tien jaar nog aansluit bij de behoefte van onze leden.
Eén van de concrete plannen waar we serieus naar kijken, is de aanleg van kunstgras op veld 4/5. Daarmee willen we meer ruimte creëren om te trainen, wedstrijden te spelen en sport & beweging beter te faciliteren voor al onze leden. Tegelijkertijd realiseren we ons ook dat dit gepaard gaat met een forse investering. Een investering die impact zal hebben op de financiële keuzes van onze omnivereniging en mogelijk ook gevolgen heeft voor de contributies. Juist daarom vinden we het belangrijk om jullie hierover niet alleen te informeren, maar vooral ook het gesprek aan te gaan met onze leden en ouders.
Wat vinden jullie belangrijk? Welke keuzes passen volgens jullie bij de toekomst van Voorwaarts? En welke afwegingen moeten we daarin samen maken?
Misschien herken jij je in deze plannen. Misschien zie jij juist andere kansen, zorgen of aandachtspunten. Juist daarom willen we jouw stem horen.
Uitnodiging voor leden 18+ en ouders van jeugdleden
Op woensdag 17 juni om 20.00 uur organiseren we onze Algemene Ledenvergadering (ALV) in het clubgebouw aan de Kerklaan. Een avond waarin we het met jullie willen hebben over de toekomst van Voorwaarts. Zie hier de agenda voor deze avond.
We willen deze avond zoveel mogelijk geluiden horen. Niet alleen van de bekende gezichten, maar juist ook van ouders van jeugdleden, leden van onze zaalsporten, trainers, vrijwilligers en spelende leden van 18 jaar en ouder. Want als een kleine groep de keuzes maakt voor de toekomst van Voorwaarts, lopen we het risico waardevolle ideeën, zorgen en inzichten te missen uit onze vereniging.
Dus praat mee. Denk mee. Stel vragen. Deel zorgen of ideeën. Ook als je normaal niet snel naar een ALV komt.
Praktisch
De bijeenkomst start om 20.00 uur in ons clubgebouw aan De Laene. De deur gaat open om 19.30 uur. Wij vragen je op tijd aanwezig te zijn en bij binnenkomst de presentielijst te tekenen. Vooraf aanmelden is niet nodig.
Ook digitaal mee te luisteren
We zien je natuurlijk het liefst in ons clubgebouw. Alleen dan kun je actief deelnemen aan de bijeenkomst en met andere leden in gesprek gaan. Kun je echt niet aanwezig zijn? Dan is het mogelijk om het eerste gedeelte digitaal mee te luisteren. Aanmelden kan door een mail te sturen naar info@voorwaartstwello.nl. Een kwartier voor de start ontvang je de link.
Vragen
Eventuele vragen kunnen van tevoren worden gemaild naar info@voorwaartstwello.nl
Laat jouw stem horen. Want de toekomst van Voorwaarts maken we samen.
Namens het Algemeen Bestuur van SV Voorwaarts Twello,
Dennis, Jacqueline, Guido, Marian, Martijn, Ronald, Sacha & Susanne



