10 juli 2026
Senioren- en Jeugdcommissie van start!
Na onze oproep in januari zijn we ontzettend blij dat we kunnen melden dat er vanaf het nieuwe seizoen een nieuwe senioren- én jeugdcommissie van start gaat! Deze commissies zijn er in plaats van de technische commissie, oftewel de tc.
Nieuwe commissies
Om onze vereniging nog beter te ondersteunen, werken we vanaf komend seizoen met een vernieuwde opzet. Binnen beide commissies zijn de taken verdeeld over verschillende rollen, zodat leden, trainers en teams nog beter worden begeleid en verantwoordelijkheden helder zijn. De Volleystarscommissie blijft daarnaast gewoon bestaan en blijft verantwoordelijk voor alle Volleystarsleden.
Jeugd- en seniorencommissie
Als bestuur zijn we ontzettend blij met deze enthousiaste vrijwilligers die zich voor deze commissies willen inzetten. Dankzij hun betrokkenheid kunnen we onze vereniging verder versterken en onze leden nog beter ondersteunen. In deze nieuwsbrief stellen we de nieuwe commissies graag aan jullie voor. Zowel de jeugd- als de seniorencommissie werkt volgens dezelfde structuur en bestaat uit een technisch coördinator en meerdere teamcoördinatoren.
Technisch coördinator
De technisch coördinator is verantwoordelijk voor de sportieve en organisatorische aansturing van de teams. Denk hierbij aan de teamindeling en het trainingsschema, het werven en ondersteunen van trainers, de inschrijving van teams en leden voor de competitie (in samenwerking met het wedstrijdsecretariaat) en de afstemming met het bestuur en andere commissies.
Teamcoördinator
De teamcoördinator is het vaste en 1e aanspreekpunt voor teams, trainers/coaches, leden en ouders. Daarnaast begeleidt de teamcoördinator de start van het seizoen, onderhoudt het contact tussen team, trainer en technisch coördinator en verzorgt de tussen- en eindevaluaties.
Jeugdcommissie

Van links naar rechts: Chantal, Marco, Miranda en Carola
Technisch coördinator
Marco Zwanepol & misschien jij wel?
Bekijk hier de vacature!
Team coördinatoren
- Miranda Peters – A2 + A3
- Chantal de Boer – A1 + B1
- Carola Gerritsen – C1, C2 en C3
De jeugdcommissie is vanaf nu bereikbaar via het mailadres: jeugd.volleybal@
Seniorencommissie
Technisch coördinator
Peter Meerman
Team coördinatoren
- Peter Meerman – H1 + D1
- Helga Blauw – H2 + H3
- Melissa Pol/Jacqueline de Croon – D2 + D3
- Esmee Plat – D4 + D5
- Sanne Klappe – D6 +D7
- Ralph Tip – recreantenteams
De seniorencommissie is vanaf nu bereikbaar via het mailadres: senioren.volleybal@
































