Naast de reguliere competitie nemen onze pupillenteams deel aan verschillende toernooien, zowel bij Voorwaarts als bij andere verenigingen in de regio.
Voorwaarts organiseert jaarlijks de Brinta Boys- en Herman Beekman-toernooien, doorgaans eind mei of begin juni. Tijdens deze toernooien verwelkomen we bijna 100 teams uit de wijde regio op sportpark De Laene. Deelname aan deze toernooien is voor de teams van Voorwaarts verplicht. Meer informatie en het programma vind je hier.
Gedurende het seizoen kunnen teams deelnemen aan verschillende externe toernooien. De trainer of teamleider verzorgt hiervoor de aanmelding. Voor de sterkere teams is er daarnaast jaarlijks de mogelijkheid om deel te nemen aan regionale en landelijke NK-toernooien.
Ga hier naar toernooien