Nieuws

30 april 2022

Dani Hendriks naar GA Eagles

Voorwaarts heeft een samenwerkingsverband met de GA Eagles. Dat betekent dat we als vereniging veel faciliteiten en ondersteuning krijgen om onze jeugdopleiding te verbeteren. Het is dan ook mooi als uit onze jeugdopleiding een speler naar GA Eagles doorstroomt, vooral omdat zij door de nabijheid van deze BVO de sociale band met de vereniging kunnen behouden.

Dit jaar is Dani Hendriks na een lange stageperiode uitgenodigd om de stap te maken naar JO13-1 van GA Eagles.

Volgens zijn trainer Talip Oztürk heeft Dani als eerstejaars JO13-speler zijn selectie te danken aan zijn karakter. Hij wil altijd winnen en kan verliezen maar moeilijk verwerken. Dani, zo vervolgt Talip, is een flankspeler met een geweldige techniek en een heel goed schot en is tegelijkertijd heel doelgericht. Hij heeft inmiddels 14 doelpunten gescoord en is daarmee als eerstejaars topscorer van het team. Daarbij heeft hij ook nog eens 10 assists gegeven.

Voorwaarts neemt met trots afscheid van deze speler in de hoop dat hij zijn dromen kan waarmaken.

Gerelateerd Nieuws

Sponsors

Sport legt in ons de basis voor het leven van kinds af aan